wtorek, 19 marca 2013

Candy/Rozdanie: Mam do rozdania około 30 kart I.C.E - za darmo dla czytelników.

Karty ICE dla osób podróżujących (in case of emergency - w nagłym wypadku) mają umożliwić szybki kontakt z rodziną lub bliskimi osoby poszkodowanej w wypadku. Pozwalają także służbom ratunkowym uzyskać informacje o stanie zdrowia chorego. 

Karta ICE zawiera imię i nazwisko właściciela oraz numery telefonów do trzech osób, które należy powiadomić w razie wypadku. Osoby podane do kontaktu powinny umieć udzielić informacji o stanie zdrowia właściciela karty. Karta nie zawiera informacji o grupie krwi, bo i tak nie zwalnia ona lekarza z obowiązku przeprowadzenia próby przed transfuzją. Oprócz danych kontaktowych posiadacz karty wpisuje na niej informacje o alergiach, chorobach przewlekłych, a także zażywanych lekach. Wskazówki dotyczące wypełnienia ICE znajdują się na ulotkach rozdawanych wraz z kartami.To miał być prezent dla i z okazji wyjazdu Riannon do Francji i element candy dla czytelników Korzystnych Zakupów, ale wyszło jak wyszło (nie jestem już właścicielem KZ) i teraz te karty rozdaję tutaj. Nic nie trzeba robić, nie trzeba "lajkować" na Facebooku, ani dołączać się do bloggera - to sprawa medyczna - i przyzwoitość zabrania warunkować takie rozdanie czymkolwiek. Karty (profesjonalne) ofiarowała firma z Lubina dla mnie jako blogera - Remigiusza/Admina R-O.

Trzeba mi podać adres w mailu LinuxEurope(at)gmail.com, albo najlepiej wkleić w komentarzach tutaj, bo tam mam za dużo zaległości, i proszę napisać ile kart kto chce (proszę nie przesadzać).

Wyśle z "funduszu" bloga R-O. Przecież na coś te reklamy naokoło wiszą, no nie?


UWAGA! Wszystkie karty na ten moment są rozdane! Candy zakończone w ekspresowym tempie, ufff.

12 komentarzy:

 1. 2 szt. Bartłomiej Rosowski, 26-600 Radom, ul. Paderewskiego 16/52. Dzieki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, wziąłbym 4 karty, nie chce podawać w swerze publicznej swojego adresu, dlatego napiszę emaila na adres "LinuxEurope(at)gmail.com" - wpisuję się tylko tutaj aby dokonać rezerwacji.

  Czy jest możliwy odbiór osobisty w kwietniu na terenie Dolnegośląska ? Nie będę miał z tym problemu, a lepsze to niż zasilanie darmowymi funduszami takiego betonu jak poczta polska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jasne 4 karty rezerwacja, jeśli jesteś w Lubinie, zapraszam - ale i tak czas spędzę na PP przy wysyłaniu paczek hurtem i nie ma problemu, adres na LinuxEurope prosze

   Usuń
 3. Cześć. Ja także prosiłbym o zarezerwowanie 4 kart ICE. Adres wysyłki przesyślę na maila.

  Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. na razie zarezerwowałem dokładnie 18 kart, włącznie ze zgłoszeniami na mail i facebookiem (facebook: Igor Langer +3)

  idę spać, na tę sekundę 12 kart wolnych (zgłoszenia poranne przyjmę wg godzin zgłoszenia)


  wszystkim, szczególnie, po ostatnich emocjach afery blog-roku-gate życzę zdrowia i spokoju oraz bezpiecznych podróży za granicę

  OdpowiedzUsuń
 5. stanisław na linux europe +3 karty

  OdpowiedzUsuń
 6. maciej i tomasz ostatnie karty

  CANDY UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTE!

  OdpowiedzUsuń