niedziela, 7 kwietnia 2013

Nowy konkurs na blogu!

Drodzy czytelnicy, wreszcie przyszedł czas na nowy konkurs - organizuję go wraz z siłownią i sklepem sportowym Pro-Activ (Lubin).

Do zdobycia jest rewelacyjny zestaw witamin multiple SPORT, dobry dla osoby ćwiczącej lub po prostu dbającej o swoje zdrowie!


Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy polubić stronę Pro-Activ na Facebooku oraz podać swój adres do wysyłki (w komentarzach, lub na mail LinuxEurope@gmail.com). Zapraszam: https://www.facebook.com/ProActivLubin

Dlaczego warto polubić fanpage ProActiv? Poza organizowanymi konkursami dostaniecie tam codzienną porcję informacji na temat sportu, fitnessu oraz zdrowia. Chłopaki starają się dać czytelnikom najlepszą treść!

Konkurs trwa do 14 kwietnia do godziny 23.59. Wartość prezentu dla wytypowanego uczestnika naszej zabawy to 35 zł wraz z kosztami wysyłki.


Jako współorganizator konkursu serdecznie zapraszam także do dołączenia do społeczności bloga Racjonalne Oszczędzanie na Facebooku: https://www.facebook.com/RacjonalneOszczedzanie


Pozdrawiam serdecznie!
Remigiusz / Admin R-O

2 komentarze:

  1. dzięki za zgłoszenia mailowe :)

    szczerze mówiąc myślimy już o kolejnym konkursie "sportowym"

    OdpowiedzUsuń
  2. ...a dziś https://www.facebook.com/xlineserwis zapowiedzieli kolejny konkurs, do wygrania będzie jakiś ciekawy gadżet komputerowy!

    OdpowiedzUsuń