wtorek, 24 września 2013

Wałęsa proponuje: Polska i Niemcy jako jedno państwo oraz "Starożytni kosmici i III Rzesza"

Dziś na RMF24 widzę sobie wypowiedź Lecha Wałęsy o następującej treści:

"...podczas swoich podróży po świecie próbuje namawiać ludzi do dyskusji nad nowym porządkiem świata. Tak daleko doszliśmy w ramach technicznej modernizacji, że już nie mieścimy się w naszych krajach. Musimy rozszerzyć ekonomiczne, obronne i różne inne struktury, stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo..."

Nowy porządek świata!?

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-walesa-z-polski-i-niemiec-trzeba-stworzyc-jedno-panstwo,nId,1031570?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Myślę sobie, myślę i przecież z lekcji historii pamiętam, że taki fakt miał już miejsce... byliśmy z naszymi przyjaciółmi Niemcami jednym państwem... o proszę... jesień 1939.


Jednakże z powodu dużego nawału pracy nie będę powtarzał oczywistych faktów o polsko-niemieckim partnerstwie, natomiast polecam film... "Starożytni kosmici i III Rzesza"5 komentarzy:

 1. Jakaś wąska ta wizja ;) Ja bym dołączył do tego Madagaskar :)))
  Najpierw Niemców sie tam wysiedli, a potem "ziemie porzucone nad Renem i Łabą wrócą do Macierzy" :)
  Roman

  OdpowiedzUsuń
 2. Wałęsa - wizjoner! Jeszcze się ze mną nie rozliczył ze 100 milionów złotych (10 tysięcy). Od 1990 roku czekam na zrealizowanie tych obietnic, a tymczasem rząd Tuska zabrał mi 11 tysięcy z rachunku OFE!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a czy wierzyłeś kiedykolwiek, że te pieniądze są Twoje? bo ja w ogóle

   Usuń
 3. "Starożytni kosmici" to fajny serial. Uwielbiam Tsoukalosa. :)

  OdpowiedzUsuń