środa, 5 lutego 2014

PITy i aktualności. Jak nie stać w kolejce z PITem.

Pierwsza sprawa na dziś to PIT oraz rozliczenie 1% podatku. Zdecydowałem poprzeć się kampanię reklamową na rzecz Koleżanki Asi, która naprawdę potrzebuje naszego wsparcia i liczę także na Was.

Po lewej stronie bloga zobaczycie banner z odnośnikiem do akcji. O ile jeszcze nie wysłaliście swoich PITów zapraszam do zerknięcia i przeczytania o co chodzi.

Brat PIT?

Przy okazji. Czy trzeba z PITem stać w długich kolejkach? Nie! Można je wysłać przez internet albo za pośrednictwem Poczty Polskiej. Poczta Polska nie jest zwykłą firmą wysyłkową, to instytucja o statusie urzędu państwowego i wysłanie PITa listem poleconym (czyli z potwierdzeniem nadania) ma taką samą moc prawną jak dostarczenie go w okienku podawczym Urzędu Skarbowego.

Przy okazji, co nieco aktualności na nowym blogu:

Wybrać mieszkanie czy dom? Część 1.

 

Czajnik elektryczny – ile kosztuje zagotowanie wody – czy warto go używać?

 

Jak zamówić Aero2. Część 1. Bezpłatny mobilny internet w 7 krokach.

 

 

1 komentarz:

  1. Z kolei ja od lat nastu korzystam z programu, który łączy się z MinFinem i składa nasze zeznanie. Autentyczność, że my to my może być potwierdzona nie tylko poprzez podpis elektroniczny, ale także poprzez podanie przychodu z PITa za rok ubiegły
    Program do użytku firmowego jest odpłatny, do użytku własnego i przyjaciół ma licencję "Przekaż 1% ware". Program podpowiada KRSy, jednak można wpisać dowolny.
    A skoro już mówimy o 1% to zachęcam do przekazania 1% dla mojej koleżanki Asi. Więcej informacji: http://refael72.blogspot.com/2014/01/1-dla-asi.html

    OdpowiedzUsuń