sobota, 13 grudnia 2014

Lokata na 5% oraz książka do angielskiego za darmo i płyta w prezencie.


Dziś chciałbym Was zaprosić do zapoznania się z ofertą prawdopodobnie najlepszej lokaty na naszym rynku, jest to trzymiesięczna Lokata Happy o dość wysokim jak na obecną sytuację rynkową oprocentowaniu 5%. Minimum do założenia tej lokaty to jedynie 1000 zł bez konieczności bycia klientem IdeaBank oraz bez zakładania konta osobistego.

Tak duży i korzystny procent? Niemożliwe! Mów Remigiusz gdzie tu jest haczyk? 


Owszem, nie ma róży bez ognia, jak to mówi ludowe przysłowie. Lokata jest IMHO ewidentnym narzędziem promocyjnym dla banku, które ma rozpropagować jego pozytywny wizerunek i mamy pewne ograniczenie. Można zainwestować w tę lokatę maksymalnie jedynie 10 tysięcy zł, natomiast tak czy inaczej to oferta godna rozpatrzenia.

Aby zapoznać się ze szczegółami i kiedy już się zdecydujesz, skorzystać z tej oferty wystarczy, że klikniesz na banner poniżej lub na ten link – TUTAJ.
Książka do nauki j. angielskiego ode mnie w prezencie.

Wszystkim osobom, które założą lokatę z mojego linku wyślę w prezencie naprawdę porządne rozmówki, słownik kieszonkowy, fiszki dla dziecka lub książkę do języka angielskiego. Pozycje są nowe i można sobie jedną wybrać (obowiązuję zasada pierwszeństwa w wyborze). Jak dostać książkę? Wyślij mi skan lub zdjęcie potwierdzenia założenia lokaty na LinuxEurope(małpa)gmail(kropka)com razem z adresem do wysyłki.Każdej osobie, która założy lokatę na blogu Racjonalne Oszczędzanie, gwarantuję możliwość wyboru pozycji książkowej, w przypadku wyczerpania puli nagród przedstawię kolejne nowe książki do wyboru dla Czytelników bloga.

A może chcesz coś na dodatek do powyższych pozycji językowych? Wybierz sobie jeszcze coś z listy poniżej... książki, plyty DVD oraz CD:
Decyduje pierwszeństwo wyboru. Zapraszam! LinuxEurope(at)gmail(dot)com

5 komentarzy:

 1. Dziękuję jeszcze raz za przesłaną już książkę "Skuteczna prezentacja", może się przydać na dniach :), chociaż 22 doświadczenia już mama, ale zawsze chętnie się dokształcę! :)
  O lokacie mogę pomyśleć w styczniu, jeśli zawrę pewną umowę :)
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatni akapit przepisany z folderu reklamowego ? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo nietypowe zestawienie oferty lokaty z książką do angielskiego :)

  OdpowiedzUsuń