wtorek, 14 lipca 2015

Rozrasta się grupa FB o oszczędzaniu - Odwiedzam Zamek Grodziec

Grupa o oszczędzaniu na Facebooku przekroczyła dziś 500 osób i rośnie dalej i jeśli interesuje cię uczestnictwo i dyskusja - zapraszam do dołączenia - adres grupy to: https://www.facebook.com/groups/660575410678940/?fref=ts

Grupa nazywa się: "Jak oszczędzać pieniądze z głową – sposoby na racjonalne oszczędzanie" i w oczywisty sposób nawiązuje do mojego pierwszego bloga oszczędnościowego oraz do pierwszej nazwy minibloga oszczędzanie.biz. (Nazwa drugiego została zmieniona by uniknąć zamieszania marketingowego z innymi blogami zaczynającymi się od słów "Jak oszczędzać...". Do odwiedzin minibloga oszczedzanie.biz także zapraszam.)

Tymczasem jest lato, choć pogoda ostatnio kapryśna i czas na odrobinę odpoczynku. Po kilku dniach plażowania odwiedzam z rodziną zamek Grodziec. Wrzucam tylko kilka zdjęć, jednak amatorom taniej, oszczędnej i regionalnej turystyki w Polsce polecam pogooglować i odwiedzić ten piękny obiekt. Sama wędrówka po korytarzach i zamkowych zakamarkach zajęła nam z 1,5h.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz