niedziela, 27 września 2015

Praca mobilna - nietypowe biuro

Jeśli czytacie moje inne blogi - zobaczycie, że mocno interesuje się pracą mobilną. Mam zamysł coraz większego uwolnienia się od fizycznego bura i konkretnej lokalizacji oraz wykonywania zleceń, prac administracyjnych, spraw marketingowych, itp. tam, gdzie mi się to tylko podoba.

CYFROWI NOMADZI CZY BIZNESOWI KOCZOWNICY? BIURO, TELEPRACA, MOBILNOŚĆ!


W tym układzie rolę biura mogą spełniać rożne ciekawe miejsca, co bowiem, poza przyzwyczajeniem i rutyną trzyma nas przy klasycznym schemacie typu... uciążliwy, długi dojazd do pracy - siedzenie 8h za burkiem, czy się chce, czy się nie chce... powrót do domu i funkcjonowanie w zmęczeniu, jak rozdeptany hot-dog. Czy nie lepiej decydować o tym ile i kiedy człowiek chce pracować?

Może by tak wynieść swoje biuro np. do domku letniskowego... byle jakiś dostęp do internetu był.


Moje dzisiejsze biuro wygląda tak. Ciepło, przyjemnie i przynajmniej jest spokój dzieckiem, które jest zajęte i nie przeszkadza. Minusem jest to, że laptop na baterii ma stosunkowo słabe podświetlenie matrycy, jednak nie jest to czynnikiem blokującym pracę (chociaż będę szukał czegoś nowszego i lepszego).

No dobra moi Drodzy Czytelnicy... czas skończyć przerwę, przestać blogować i wrócić do ustawiania kampanii reklamowych w necie, pogoda dopisuje... praca idzie przyjemnie do przodu...

P.S. Jeśli jeszcze nie czytaliście zapraszam Was na dwa tematy:

CZY LEPIEJ MIEĆ PRACĘ W CENTRUM CZY NA OBRZEŻACH MIAST? GDZIE NAJLEPIEJ LOKOWAĆ FIRMĘ?


WYKSZTAŁCANIE POSTAW PRO-BIZNESOWYCH U DZIECKA. BEZPIECZEŃSTWO PRACY W KORPORACJI, NA ETACIE…


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz