Kontakt

Współpraca:

Jeśli reprezentujesz firmę, instytucję finansową, bank, agencję interaktywną, itp. i jesteś zainteresowany/a reklamą na moich blogach, w tym postami tematycznymi, poleceniami produktów, publikacjami gościnnymi, itp. informuję, że oczekuję honorarium za moją współpracę.

Zatem jeśli posiadasz budżet reklamowy i możesz porozmawiać o warunkach finansowych - zapraszam.

Napisz do mnie: 
HarvardPolska(znaczek_małpy)yahoo.com

Odpowiadam tylko na poważne oferty.Polityka komentarzy:

Drodzy czytelnicy korporacyjni! Informuję, że wszelkie nieuzgodnione ze mną przekazy reklamowe i linki w komentarzach są od razu kasowane. W celu wykupienia reklamy lub artykułów sponsorowanych proszę skontaktować się ze mną na e-mail. 


Odpowiedzialność prawna: Strona prezentuje prywatne poglądy jej twórcy. Autor informuje, że nie są one rekomendacjami inwestycyjnymi w świetle Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie odpowiada za ewentualne szkody wynikłe ze stosowania zamieszczonych na tym blogu opinii.

Lokowanie produktu: Niniejsza strona może zawierać tzw. lokowanie produktu oraz wpisy sponsorowane/inspirowane – czytająć ją, akceptujesz ten fakt. 


Popularne posty z tego bloga

Jak sprzedać niepotrzebne przedmioty?

Polsat cyfrowy - multiroom - problemy i pozorna oszczędność?

"Nie bierz d**y z tej samej grupy." - oszczędzanie nerwów w relacjach z kobietami.