sobota, 17 maja 2014

Aktualności. Program do finansów domowych oraz darmowy kalkulator kredytowy.

Zastanawiam się własnie nad zmianami mojego "planu wydawniczego" na blogach. Polubiłem blogowanie, stało się to częścią mojego codziennego życia, jednak ze względów zdrowotnych nie mogę (a przynajmniej nie powinienem) siedzieć godzinami i pisać długich postów. Okazało się, że mam pewne problemy z kręgosłupem, czeka mnie długie leczenie i rehabilitacja. Ale dam radę :-)


Na moim nowym blogu głównym oszczedzanie.info.pl zatem przejdę znów w stronę blogowania takiego jak kiedyś tutaj na http://racjonalne-oszczedzanie.blogspot.com/, bardziej osobistego i z definitywnie krótszymi postami, z kolei na oszczedzanie.biz planuję coś w stylu podręcznego kompendium oszczędnościowego, bloga pomocniczego pełnego narzędzi takich jak:

Kalkulator kredytowy. Jak policzyć raty kredytu? (pobierz za darmo)


I tu przejdźmy do rzeczy. Na moich blogach będzie więcej miejsca dla praktycznych rozwiązań, oprogramowania i pomocy oszczędnościowych takich jak www.Domowe-Finanse.pl - program opisany w poście gościnnym:


Archiwum blogowe, które właśnie odwiedzasz pozostanie funkcjonalnym, aktywnym, ale jednak archiwum, bo jeśli ktoś posmakował blogowania na własnej, niezależnej platformie, raczej już nie wraca na Bloggera ;-)

2 komentarze:

  1. Też mam problemy z kręgosłupem. Do tego stopnia, że skończyło się to operacją miesiąc temu. Polecam leżenie na podłodze na brzuchu. Pod klatę poducha i można przez jakiś czas pisać, a plecy zdrowsze. Ja tak pracowałem przez 2 miesiące - można się przyzwyczaić :-) A jeśli przy biurku, to zrób sobie dobre stanowisko. Monitor dość wysoko, porządne krzesło, itp.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuje za pomysły - i Tobie także życzę zdrowia

      Usuń