Aktualności. Program do finansów domowych oraz darmowy kalkulator kredytowy.

Zastanawiam się własnie nad zmianami mojego "planu wydawniczego" na blogach. Polubiłem blogowanie, stało się to częścią mojego codziennego życia, jednak ze względów zdrowotnych nie mogę (a przynajmniej nie powinienem) siedzieć godzinami i pisać długich postów. Okazało się, że mam pewne problemy z kręgosłupem, czeka mnie długie leczenie i rehabilitacja. Ale dam radę :-)


Na moim nowym blogu głównym oszczedzanie.info.pl zatem przejdę znów w stronę blogowania takiego jak kiedyś tutaj na http://racjonalne-oszczedzanie.blogspot.com/, bardziej osobistego i z definitywnie krótszymi postami, z kolei na oszczedzanie.biz planuję coś w stylu podręcznego kompendium oszczędnościowego, bloga pomocniczego pełnego narzędzi takich jak:

Kalkulator kredytowy. Jak policzyć raty kredytu? (pobierz za darmo)


I tu przejdźmy do rzeczy. Na moich blogach będzie więcej miejsca dla praktycznych rozwiązań, oprogramowania i pomocy oszczędnościowych takich jak www.Domowe-Finanse.pl - program opisany w poście gościnnym:


Archiwum blogowe, które właśnie odwiedzasz pozostanie funkcjonalnym, aktywnym, ale jednak archiwum, bo jeśli ktoś posmakował blogowania na własnej, niezależnej platformie, raczej już nie wraca na Bloggera ;-)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Polsat cyfrowy - multiroom - problemy i pozorna oszczędność?

Jak zbudować bunkier

Oszczędna dieta - oszczędne żywienie - 200 zł na osobę na miesiąc. Jak przeżyć tanio?