Flaga na Święto Niepodległości! Koszt zestawu

Kilka chwil temu przechodziłem moim osiedlem, rzekomo bardzo kibicowskim oraz patriotycznym i rozglądnąłem się po balkonach. Smutny widok... zerknijcie sami...


Jutro Dzień Niepodległości, ludzie w marketach robią kilometrowe kolejki, kupują zapasy jedzenia i alkoholi, jakby jutro miał być jakiś armagedon. Ale żadnej polskiej flagi nie widać. Ot... gdzieniegdzie na urzędach i szkołach, ale już na pewno nie na "niemieckim supermarkecie".


Myślę sobie, że czas wreszcie postąpić inaczej niż 99% populacji i zawiesić flagę. Jaki jest koszt takiego zestawu? Czyżby jakiś astronomiczny, skoro prawie nikt tego nie robi?


Drzewiec 10 zł, trzymak 25 zł, flaga 20 zł, śruby i akcesoria 5 zł. Koledzy Drodzy, czytający ten wpis, czy to aż tak dużo? Od 60 zł chyba nie zbiedniejemy, zwłaszcza, że jutro "długi weekend" i większość ludzi wyda wielokrotnie większe kwoty na piwo, przekąski i siedzenie w pubie.


Zabieram się do roboty i oto mój balkon wygląda wreszcie jak trzeba... i w tym momencie mam propozycję dla Ciebie. Jeśli nie masz flagi, następnym razem, przed świętem narodowym, podejdź do sklepu budowlanego z dzieckiem, wybierzcie flagę i zamontujcie ją!

Coś przyjemnego i pożytecznego! Namów do tego znajomych!  Do dzieła!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak sprzedać niepotrzebne przedmioty?

Kresowa Zagroda - przeprowadzka z miasta na wieś.

Oszczędna dieta - oszczędne żywienie - 200 zł na osobę na miesiąc. Jak przeżyć tanio?