Konkurs Goldsaver.pl - srebrna moneta inwestycyjna może być Twoja!


W dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić Wam sklep internetowy Goldsaver który pozwala na budowanie oszczędności poprzez zakup fizycznego złota oraz zaprosić na konkurs, który organizuję na blogu razem z właścicielem sklepu, czyli  grupą kapitałową Goldenmark SA. (Jednym z filarów grupy, a jednocześnie dostawcą certyfikowanego złota dla Goldsaver jest Mennica Wrocławska, będąca liderem na polskim rynku złota.)       

  

Goldsaver umożliwia zakup i odbiór fizycznej sztabki złota o wadze 1 uncji poprzez systematyczne gromadzenie złota na indywidualnym koncie. Podstawową ciekawą możliwością jest tu stopniowy zakup sztabki o wadze jednej uncji, bez konieczności wydawania kilku tysięcy złotych jednorazowo. W jaki sposób jest to możliwe? Za znacznie mniejsze sumy, rozpoczynające się od 10 zł, możemy kupić nawet ułamek grama złota zdeponowanego w skarbcu. Oczywiście nie byłoby zbyt opłacalne, z uwagi na koszty “bicia sztabek” i koszty przesyłki nabywanie tak małych sztabek, dlatego Goldsaver przyjął zasadę, że Klient otrzymuje sztabkę złota, kiedy nasz zakupiony kruszec osiągnie łączną wagę odpowiadającą jednej uncjowej sztabce.Oczywiście na zakupione złoto otrzymujemy fakturę zakupu, możemy je odsprzedać wcześniej, jeśli mamy na to ochotę, możemy jednak z systematycznych zakupów złota w serwisie zrobić sposób na oszczędzanie alternatywny wobec lokat bankowych, które w obecnym okresie nie porażają rentownością.

Dlaczego złoto?

Ten szlachetny metal jest podstawą rezerw walutowych najbogatszych państw na świecie. Banki centralne każdego roku kupują kilkaset ton złota zabezpieczając się w ten sposób przed zawirowaniami na światowych rynkach. Skoro najwięksi gracze zapewniają sobie stabilizację finansową poprzez zakup kruszcu, dlaczego ma się ono nie stać częścią naszego osobistego portfela inwestycyjnego?


Jestem sam zwolennikiem inwestycji w fizyczne kruszce. Papierowe certyfikaty z jakiejś instytucji finansowej? Mają one swoich zwolenników, ale są zdecydoanie nie dla mnie. Dla mnie “ciekawsze” (nie wspominając o tym, że bardziej wiarygodne) jest namacalne, fizyczne złoto i uważam pomysł sklepu internetowego Goldsaver za rewelacyjny, ponieważ docelowo umożliwia uzyskanie złota w interesującej mnie postaci - realnej złotej sztabki.

Teraz zapraszam Cię na...                      

Konkurs

Wspólnie z serwisem Goldsaver.pl chciałbym Was zaprosić na blogowy konkurs, w którym możesz wygrać półuncjową srebrną monetę lokacyjną widoczną na poniższym zdjęciu.Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na mój e-mail: HarvardPolska(małpa)yahoo.com wiadomość powinna zawierać Twoje dane, dzięki czemu Organizator konkursu będzie mógł przesłać ci ewentualną nagrodę. Wymagana jest także odpowiedź na poniższe pytania, którą należy umieścić w komentarzach* pod wpisem:

Pytania konkursowe:
  1. Która mennica stanowi filar grupy Goldenmark?
  2. Gdzie możesz zobaczyć swoją sztabkę zanim zaczniesz zbierać na nią środki?
  3. W jaki sposób dbasz o budżet Twojej rodziny?*Jak zamieścić odpowiedź? System komentarzy bloga umożliwia komentowanie osobom niezalogowanym oraz zalogowanie się z użyciem konta FB. Powiększ poniższy obrazek, aby zobaczyć gdzie kliknąć:Czekam na Twoje odpowiedzi!

Komentarze

Prześlij komentarz