Jaki wspaniały jest ZUS :-) Fotoreportaż.

Proszę Państwa oto ZUS,
ZUS to wypas, ZUS to luz...
Chętnie Państwu ZUA poda,
Nie chce podać? A to szkoda!!!


Oto mój lokalny ZUS, full wypas, nowy, wykafelkowany, na ścianach wiszą wielkie LEDy...Jeszcze więcej ekranów LED... no przecież mówiłem, że full lux wypas... co?


Jak chcesz podejść do okienka to najpierw do komputera - trzeba sobie kilka razy kliknąć w menu i wydrukować numerek - niewykonalne dla jakiejś starszej osoby, ale ciul z tym... kto by tam we władzy się dziadami przejmował? Nieprawdaż?


Przy rozsuwanym wejściu, przy automatycznych drzwiach full wypas power komputer. Co wy na to?


A emeryt? Jaki kurna emeryt? Miejsce emeryta na głodowej emeryturze jest tam gdzie obrazek pokazuje! Jakieś wątpliwości?

Co Drodzy Państwo? Szok? No co... myśleliście, że z emerytury sobie na Bahamy polecicie?

W dalszym ciągu zapraszam na post i dyskusję pod nim... o emeryturach:

Moja decyzja w sprawie OFE? Jaka emerytura na przyszłość?Pozdrawiam, 13 listopada 2013 A.D. :-)

Komentarze

 1. Dlaczego niewykonalne? Na większości poczt są automaty z numerkami i emeryci sobie bez problemu radzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no to chyba wielkomiejscy emeryci, bo u mnie prowincja drogi kolego, i już widziałem emerytów drapiacych się w głowę i dłuuugo stojących przy tym zusomacie - i tak zawsze Pani ZUSerka musi do nich wychodzic i za nich wchodzic w menu i drukowac numerek, który umożliwia potem porozmawianie z nią

   co za mądry system

   Usuń
  2. Mieszkam na byłych terenach wiejskich w W-wie, z całym szacunkiem do moich rdzennych sąsiadów, nie są oni mieszczuchami. Na poczcie są właśnie takie dotykowe ekrany, tyle że obsługa jest banalna, wystarczy raz albo góra 2x wybrać przycisk z menu aby wydrukować numerek. Ludzie sobie radzą, przyzwyczaili się.
   Podróżujesz po świecie jak czytam na blogu. Przecież w krajach "zachodu" automaty są już wszędzie, w sklepach zamiast obsługi, w urzędach dużo bardziej zaawansowane, łącznie ze skanowaniem i wydawaniem dokumentów, na przystankach (nie można inaczej kupić biletu, niż w automacie, czasem skomplikowane - trzeba podać trasę, czas itp.), na dworcach i pewnie jeszcze w wielu miejscach. Populacja w tych krajach się dostosowała, u nas też się ludzie dostosują, tak mi się przynajmniej wydaje.

   Usuń
  3. wiesz, jak dla mnie to co piszesz to albo myslenie życzeniowe, albo mieszkam na znacznie glębszej prowincji niż ty

   Usuń
 2. Jak sie ktos bedzie zastanawial, dlaczego ma tak mala rente/emeryture, to niech sobie zrobi wycieczke do najblizszej siedziby ZUSu...!!!

  Kiedys bodajrze kabaret ELITA proponowal aby ZUSy spalic a popioly rozwiac... . Ale wtey bylaby to wieka strata. Nalezaloby ten "swietny" system opchnac jakiemus krajowi budujacemu socjalizm, Biura wynajac a wyposazenie biur sprzedac... .

  A co z pracownikami?!? A niech sobie prawdziwej pracy szukaja albo zaloza wlasna firme!!!

  I zdjac obowiazek placenia "skladek" na te ZUS(ombi), bo wyplat emerytur raczej nie bedzie (bo niby z czego?!?).

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak swoją drogą to paskudnie wygląda wnętrze tego ZUS-u. Płytki podłogowe na słupach, katastrofa, a ściany jak w szpitalnej sali operacyjnej. Niby dobrze bo tanio, ale wyszło ohydnie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jak sprzedać niepotrzebne przedmioty?

Polsat cyfrowy - multiroom - problemy i pozorna oszczędność?

"Nie bierz d**y z tej samej grupy." - oszczędzanie nerwów w relacjach z kobietami.