Toyota to synonim jakości nie tylko w motoryzacji, ale i w bankowości.

Kiedy rzucisz wśród znajomych hasło „Toyota”, większość z nich pomyśli o marce samochodów. Samochodów bardzo dobrych jakościowo, będących przedmiotem pożądania wielu z moich znajomych, których rodowód sięga kraju kwitnącej wiśni. Mało kto jednak wie, że Toyota to również bank, który istnieje na polskim rynku już ponad dziesięć lat.

Toyota Bank Polska S.A, bo tak brzmi pełna nazwa banku, istnieje na naszym runku dokładnie od 2001 roku. 13 lata działalności, a dla wielu osób to wciąż novum. Dla Ciebie też? Już w 2002 bank rozpoczął działalność leasingową w obrębie spółki Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Od początku oferta Toyota Banku skupiała się wokół motoryzacji – a dokładniej rzecz biorąc, na finansowaniu nowych samochodów marki Toyota. Z usług banku mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Siedem lat temu – w 2007 roku – platforma bankowości elektronicznej Toyoty Bank miała swój debiut. Natomiast sama oferta banku została poszerzona o nowe produkty – konta osobiste, lokaty, konta oszczędnościowe, pożyczki, karty debetowe i kredytowe. Dzisiaj korzystać z Toyota Banku możemy zarówno przez Internet, telefon, jak i za pomocą wiadomości SMS.

Kilka dni temu na blogu newsowym zwróciłem uwagę, że W ofercie Toyota Bank znalazło się jedno z kont oszczędnościowych, na które warto zwrócić uwagę. Mowa o Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym, które na chwilę obecną gwarantuje odsetki na poziomie 3,15%.
W ostatnich czasach banki maja kontrowersyjną manierę oferowania super okazji i dobrych ofert tylko nowym, przychodzącym klientom, tych już pozyskanych traktując jak coś oczywistego, „własnego” i wiecznego. Nie zgadzam się z takimi metodami marketingowymi, zatem z przyjemnością obserwuję, że polityka zgodna z moimi oczekiwaniami jest stosowana w przypadku Toyota Banku i polecanego konta. Konto to jest dostępne zarówno dla dotychczasowych, jak i świeżych klientów Toyota Bank bez żadnych ograniczeń.
Po szczegóły zapraszam tutaj:

Oszczędzaj z Toyota Bank – nowe konto oszczędnościowe.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak sprzedać niepotrzebne przedmioty?

Kresowa Zagroda - przeprowadzka z miasta na wieś.

Oszczędna dieta - oszczędne żywienie - 200 zł na osobę na miesiąc. Jak przeżyć tanio?