Likwidacja bloga na bloggerze.

Dziś podjąłem decyzję o likwidacji jednego z blogów tematycznych, mianowicie bloga technologicznego. Miałem ciekawe plany, co do tego bloga, niestety - nie da się utrzymać w dobrym stanie zbyt wielu blogów. Powód jest jeden - bardzo prosty - czas.

Przez zbytnie rozdrobnienie muszę poświęcić zbyt wiele zasobów, aby utrzymać blogowanie na wysokim poziomie. Na dłuższą metę nie da się prowadzić zbyt wielu blogów. W mojej kolekcji nastały czasy redukcji - nie mówiłem wam o tym wcześniej, ale już jestem także po skasowaniu kilku koncepcyjnych blogów na różne tematy.

Dzięki temu ruchowi jednakże mam zamiar lepiej zarządzać moim czasem przy komputerze i zadbać o blogi główne.

Sukcesorem bloga technologicznego jest między innymi mój wcześniejszy blog komputerowy o tytule Lekki Linux, a także nowy blog o oszczędzaniu na wordpressie, który już miałem okazję wam przedstawić... na tym ostatnim zapraszam na nowości:

Oszczędna i naturalna walka z alergią.

 

Oszczędna i naturalna walka z alergią – część 2 – koszty.

Komentarze

 1. Jeszcze co do moich planów: nowy blog o oszczędzaniu w ciągu paru miesięcy zastąpi Racjonalne Oszczędzanie, które zamienię w funkcjonalne archiwum dla Czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłeś zostawić, to co już stworzyłeś. Po co kasować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. daleki jestem od likwidacji tego co stworzyłem tam - po prostu artykuły z technologii dam powoli na inne blogi oraz lekko rozszerzę tematykę bloga komputerowego - po prostu trzeba się na coś zdecydować i skoncentrować, czas jest ograniczonym zasobem

   co więcej kasacja i przeniesienie da lepszą dynamikę tym artykułom niż gdyby pozostały na ultra-niszowym blogu wymagającym jeszcze dużo pracy

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jak sprzedać niepotrzebne przedmioty?

Kresowa Zagroda - przeprowadzka z miasta na wieś.

Oszczędna dieta - oszczędne żywienie - 200 zł na osobę na miesiąc. Jak przeżyć tanio?