Jak oszczędzać pieniądze? Jak oszczędzać czas? ...czyli garść aktualności.

Czytelnicy którzy zaglądają tu od dawna zapewne widzą, że ostatnio ukazuje się mniejsza ilość postów, oznacza to jednak, że na blogu więcej się dzieje "pod maską silnika". Ostatnio zmieniam tu dużo, zmiany nie zawsze mogą być dostrzegalne dla czytelnika ponieważ dotyczą raczej "bazy" do mojego dalszego blogowania. Co konkretnie?Poza sprawami czysto technicznymi i wewnętrznymi każdy może dostrzec:
- nieco inny sposób wyświetlania postów,
- lepszą integrację z innymi blogami tematycznymi (m. innymi katalog, do którego ponownie zapraszam "Blogi konsumenckie", a który coraz lepiej się sprawuje),
- mniej reklam,
- więcej elementów społecznościowych,
- konsekwentne zmiany tematyczne na blogu...


Ostatnio zmieniając bloga tematycznie zadaję dwa istotne pytania: "Jak oszczędzać pieniądze?" oraz "Jak oszczędzać czas?", dlaczego czas? Przypomnijmy sobie popularne powiedzonko o czasie i pieniądzach. :-)

Chcę zaoferować czytelnikom spójny przekaz i łatwy dostęp do precyzyjnych informacji na ten temat, ponieważ jednak blog powstał i rozwijał się w dużej mierze spontanicznie, oznacza to mnóstwo porządków w dawnych postach, kasowania, reedycji i uaktualnień.

Czy się coś kluczowego ukaże przed Świętami? Nie sądzę, na pewno jednak będzie ciekawie, a najlepsze dawne posty na RO zyskają nowe oblicze i ukażą się ponownie na pierwszej stronie.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak sprzedać niepotrzebne przedmioty?

Kresowa Zagroda - przeprowadzka z miasta na wieś.

Oszczędna dieta - oszczędne żywienie - 200 zł na osobę na miesiąc. Jak przeżyć tanio?