Jak wyrejestrować odbiornik RTV.

Wielu z nas zadaje sobie pytanie jak wyrejestrować odbiornik RTV. Jest to i trudne i łatwe zarazem. Dziś napiszę jak to zrobić, ponieważ pomagałem znajomemu w tych formalnościach.

Wszystkiego dowiesz się w uaktualnionym wpisie - kliknij na link poniżej:

Jak wyrejestrować odbiornik RTV i nie płacić abonamentu

Oczywiście nie zachęcam moich czytelników do wyrejestrowania odbiornika, jeśli go rzeczywiście posiadają, bo to niezgodne z prawem, a mi nie wolno namawiać do czynności z prawem niezgodnych, wiec nawet mi do głowy takie rzeczy nie przychodzą. Przecież mój kolega wyjechał za granicę i rzeczywiście pozbył się odbiornika RTV. :-)Pamiętajmy, jeśli nie opłacimy abonamentu to ekipa z Warszawy, to całe towarzystwo wzajemnej adoracji i wzajemnego wsparcia nie będzie miało z czego żyć, realizować misji i jeszcze będą musieli zabrać się np. do uczciwej pracy fizycznej. A przecież nie chcemy, aby nasi ulubieni celebryci z wspaniałych seriali TVP, np. musieli grządki pielić, plony zbierać, albo koński nawóz widłami przerzucać, czy tytoń w celach ozdobnych mozolnie hodować w ogródku. Co to by było!!! Ojojoj! :-)

Przecież nie możemy zawsze popadać ten sam płaski, nudny i do niczego nie prowadzący materializm, unikając, dla własnej egoistycznej korzyści, jakże ważnej opłaty przyczyniającej się do realizacji publicznej misji TVP, która przecież jest naszym wspólnym dobrem. :-)

P.S. Moją opinię i parę kwestii dotyczących abonamentu także znajdziecie w poście: Abonament RTV. Rezygnacja z abonamentu RTV / wyrejestrowanie odbiornika.


Komentarze

 1. Niestety na razie nie wyprowadzam się, ani nie sprzedaję domu, zatem dalej będę dokładać moje cegiełki do dobrobytu celebrytów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja telewizor sprzedałem 3 lata temu, odbiornik wyrejestrowałem i płacę abonament za radio (bo radio lubię). Pytań przy okienku ani kontroli nie było. A co chcę, to obejrzę w internecie, bez konieczności serwowania dziecku 15 minut reklam przed dobranocką. Z doświadczenia wiem, że wyciszanie fonii nic nie daje, dzieci uczą się reklam na pamięć. Jestem szczęśliwy, że nie muszę przeglądać programu TV w nadziei, że znajdę coś ciekawego. Przeskakiwanie po kanałach było jeszcze gorsze. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przy okazji podyktowałeś czytelnikom dobre rozwiązanie, wyrejestrować TV i posiadać /płacić za/ jedynie radio :)

   Usuń
  2. popieram Cię całkowicie - jednak ja z zasady nikomu nie narzucam swojej filozofii - chcą TV, nie będę robił walki ideologicznej we własnym domu

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jak sprzedać niepotrzebne przedmioty?

"Nie bierz d**y z tej samej grupy." - oszczędzanie nerwów w relacjach z kobietami.

Polsat cyfrowy - multiroom - problemy i pozorna oszczędność?